Doktorantka pomoże!

Witam serdecznie !

Jestem doktorantką- osobą profesjonalną i uczciwą. Posiadam doświadczenie w pomocy naukowej, to stanowi część moich praktyk. Sprawdzę i poprawię każdą pracę dyplomową. Chętnie pomogę w szczególności:

- W profesjonalnej korekcie prac licencjackich, magisterskich, publikacji naukowych i innych tekstów w języku polskim. Korekta standardowa obejmuje ortografię, interpunkcję, gramatykę i stylistykę. Możliwa jest również korekta redakcyjna i techniczna. Zakres korekty jest ustalany indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb i wymagań. 

- Ponadto polecam się także do wykonania kompleksowej redakcji każdej pracy (tj. spisy, bibliografia, numeracja itp.) według wymogów uczelnianych. 

- Zajmuję się również rzetelnie tzw. parafrazą prac/tekstów pod system anty-plagiatowy, dając gwarancję przejścia dokumentu przez tenże system.

- Poza tym chętnie pomogę przy wszelkich Pracach Zaliczeniowych oraz Rozdziałach Teoretycznych, jak również Wstępach, Zakończeniach, Streszczeniach itp. 

Gwarantuję rzetelność, dyskrecję, wskazówki oraz profesjonalną pomoc i doradztwo. Szczegóły do uzgodnienia. Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów współpracy. 

Pozdrawiam serdecznie ! 


E-MAIL: kompetentna_pomoc@wp.pl

Informacje i kontakt

Kategoria: Prace doktorskie

Imię / nazwa firmy: Magdalena

Adres e-mail: kompetentna_pomoc@wp.pl

Cena: do negocjacji

Ważne do: 2019-04-07

Nr ogłoszenia: 6259

Wyświetlenia: 11