Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - szybko i rzetelnie

Witam.


Jeśli już dotarłeś na tą stronę, to znaczy, że potrzebujesz pomocy. Oferuję profesjonalną pomoc przy pisaniu prac licencjackich oraz magisterskich, zarówno badawczych jak i opisowych, z zakresu pedagogiki, resocjalizacji, politologii, marketingu, doradztwa zawodowego oraz turystyki. Posiadam 2 tytuły magistra. Oferuję także wykonywanie badań, w tym przygotowywanie narzędzi badawczych (ankiety, wywiady) oraz analizę badań wykonanych przeze mnie bądź przez Państwa. Dodatkowo zajmuję się poprawianiem prac z plagiatem, korektą gotowych prac. W zależności od Twoich potrzeb i wymagań co do pracy- dostosuję się do Ciebie. Poprawki do prac wliczone w cenę.

Do każdej pracy podchodzę indywidualnie oraz rzetelnie. Dotrzymuję wcześniej umówionych terminów. Ze swojej strony gwarantuję stały kontakt. W 100% nasz kontakt będzie dyskretny.

Dodatkowo mogę pomóc w różnego rodzaju pracach zaliczeniowych, prezentacjach, itp. Ze swojej strony gwarantuję - terminowość, indywidualne podejście, stały kontakt. W razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny. 


Zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam.  

Informacje i kontakt

Kategoria: Prace maturalne

Imię / nazwa firmy: Agnieszka

Adres e-mail: prace.dla.studenta5@wp.pl

Nr telefonu: 516394516

Cena: do negocjacji

Ważne do: 2019-02-23

Nr ogłoszenia: 5909

Wyświetlenia: 16